Full Program İndir

Oyun İçin Gerekli Programlar İndir 2020

1 Dakika okuma
Oyuncupc-1 Oyun İçin Gerekli Programlar İndir 2020

Arkadaşlar merhaba. 2020 yılında oyun için gerekli olan programları liste olarak açıklamalarıyla birlikte aşağıya ekledim istediğinizi indirebilirsiniz, oyunların kasmaması için gerekli bazı programlar var onlar olmadığı için oyunlarda kasma problemi yaşayabilirsiniz gerekli programı indirin ve yükleyin.

Paylaşılan diğer tüm programlar için Program İndir kategorisine bakınız

dmt Oyun İçin Gerekli Programlar İndir 2020

Daemon Tools İndir

Daemon tools nedir?
– Sanal disk oluşturma programı. Sitemizden indirdiğiniz iso, cue, bin, mdf, mds ve diğer dosya uzantılarını bu program ile açabilirsiniz.
İNDİR


Bandicam Oyun İçin Gerekli Programlar İndir 2020

Bandicam İndir

Bandicam nedir?
Bandicam İndir 2020 – Full Türkçe İndir
– Günümüzde en çok kullanılan ekran görüntüsü ve video’su alma programıdır genelde oyunlarda kullanılmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu sürümü crackli olan full sürümüdür.
İNDİR


winrar Oyun İçin Gerekli Programlar İndir 2020

WinRAR İndir

WinRAR nedir?
– En hızlı ve kaliteli dosya sıkıştırma programıdır. 1995 yılından beri piyasaya hükmetmektedir. Unutmayın tek sonsuz olan şey WinRAR’ın deneme sürümdür 
İNDİR


microsoft-net Oyun İçin Gerekli Programlar İndir 2020

Microsoft .NET Framework İndir

Microsoft .NET Framework nedir?
– İndirilen oyunları açabilmek için zorunlu kılınmış. Bu olmadan oyunları açamazsınız ha açılan oyunlar illaki vardır oda eski olan oyunlar yeni çıkan ların hepsi bu yazılımı istiyor.
İNDİR


DirectX Oyun İçin Gerekli Programlar İndir 2020

DirectX İndir

DirectX nedir?
– Microsoft’un yazılımı, oyunların geliştirilmesinde kullanılıyor sitemizden indirdiğiniz bir çok oyunda bu yazılımı istiyor oyunun istediği sürümü veya bilgisayarınızın istediği sürümü yükleyiniz.
İNDİR


UTorrent Oyun İçin Gerekli Programlar İndir 2020

μTorrent İndir

μTorrent nedir?
– Dünyada en çok kullanılan dosya indirme programıdır. Diğer indirme sitelerinden çok daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Yalnız içeriğin torrent olarak sunuculara yüklenmesi lazım aksi halde indirme işlemi yapamazsınız.
İNDİR

Oyunlar için gerekli olan programlar konusunu görüntülediniz paylaşımları beğendiyseniz bize destek olmak için güzel yorumlar yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler
Full Program İndir

UltraCopier Full v2.2.4.2 İndir

UltraCopier v2.2.4.2Kullanımı oldukça kolay bir programdır. Kullanıcıları bu programı kullanırken hiçbir şekilde de zorluk yaşamaz. Üstelik indirme işlemlerinizi Türkçe şekilde de sorunsuz…
Full Program İndir

McA fee VirüsScan Enterprise Full İndir

McA fee VirüsScan EnterpriseKötü amaçlı yazılımlara karşı cihazın korunmasını sağlayan bir uygulamadır. Ülkemizde sevilerek kullanılan güvenli programlardan biri olma özelliğine sahiptir. Gerek…
Full Program İndir

WhatsApp Auto Chat Sender Pro İndir

WhatsApp Otomatik Sohbet Gönderici Pro Dünyanın en büyük iletişim uygulamasında Chatbot’u kullanarak iletişiminizi otomatikleştirin Piyasadaki en ünlü iletişim uygulamasını kullanarak yanıtlayın, bağlantı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir