Kapat
Program İndir 137 Görüntüleme 0

Oyun İçin Gerekli Programlar İndir 2020

Arkadaşlar merhaba. 2020 yılında oyun için gerekli olan programları liste olarak açıklamalarıyla birlikte aşağıya ekledim istediğinizi indirebilirsiniz, oyunların kasmaması için gerekli bazı programlar var onlar olmadığı için oyunlarda kasma problemi yaşayabilirsiniz gerekli programı indirin ve yükleyin.

Paylaşılan diğer tüm programlar için Program İndir kategorisine bakınız

Daemon Tools İndir

Daemon tools nedir?
– Sanal disk oluşturma programı. Sitemizden indirdiğiniz iso, cue, bin, mdf, mds ve diğer dosya uzantılarını bu program ile açabilirsiniz.
İNDİR


Bandicam İndir

Bandicam nedir?
Bandicam İndir 2020 – Full Türkçe İndir
– Günümüzde en çok kullanılan ekran görüntüsü ve video’su alma programıdır genelde oyunlarda kullanılmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu sürümü crackli olan full sürümüdür.
İNDİR


WinRAR İndir

WinRAR nedir?
– En hızlı ve kaliteli dosya sıkıştırma programıdır. 1995 yılından beri piyasaya hükmetmektedir. Unutmayın tek sonsuz olan şey WinRAR’ın deneme sürümdür 
İNDİR


Microsoft .NET Framework İndir

Microsoft .NET Framework nedir?
– İndirilen oyunları açabilmek için zorunlu kılınmış. Bu olmadan oyunları açamazsınız ha açılan oyunlar illaki vardır oda eski olan oyunlar yeni çıkan ların hepsi bu yazılımı istiyor.
İNDİR


DirectX İndir

DirectX nedir?
– Microsoft’un yazılımı, oyunların geliştirilmesinde kullanılıyor sitemizden indirdiğiniz bir çok oyunda bu yazılımı istiyor oyunun istediği sürümü veya bilgisayarınızın istediği sürümü yükleyiniz.
İNDİR


μTorrent İndir

μTorrent nedir?
– Dünyada en çok kullanılan dosya indirme programıdır. Diğer indirme sitelerinden çok daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Yalnız içeriğin torrent olarak sunuculara yüklenmesi lazım aksi halde indirme işlemi yapamazsınız.
İNDİR

Oyunlar için gerekli olan programlar konusunu görüntülediniz paylaşımları beğendiyseniz bize destek olmak için güzel yorumlar yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll Up