İndirdin.com 15 Ocak 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. İndirdin.com olarak kaliteli ve özgün içerik paylaşmayı ilke edindik. Paylaştığımız tüm içerikler kendi uploadımız olup herhangi bir şekilde zararlı dosya içermemektedir. Piyasadaki kalitesiz ve reklam dolu sitelerden sıkıldıysanız gelin hep birlikte İndirdin.com’u daha ileriye taşıyalım.

Sitede nasıl paylaşımlar var?
Site ismimizdende anlayacağınız üzere indirme ağırlıklı paylaşımlar bulunmakta. Daha çok full oyun , film ve program paylaşılıyor ama duruma göre farklı içerikler paylaşılabilir.

İndirdin.com’un diğer sitelerden farkı nedir?
– Paylaşımların alıntı olmaması ve editörlerimiz tarafından yüklenmesi.
– Yüklenen dosyaların kendi uploadımız olması ve hızlı indirilebilmesi.
– Alışılmış sitelerden daha zengin konu içeriğinin olması ve özgün olması.
– Konular resim ve link şeklinde değilde daha gösterişli ve bağlayıcı olması.

Yasal Uyarı!
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.

Kısacası alıntısız ve özgün bir siteyiz. Sizde bu yolda bizimle yürümek isterseniz sitemizi takip edebilir, istersenizde yönetim ekibimize katılabilirsiniz. [email protected]

Sosyal Medya Hesaplarımız;
Facebook: https://www.facebook.com/%C4%B0ndirdincom-102261797987963/
İnstagram: https://www.instagram.com/programindir/