Kapat
Aksiyon Oyunları İndir 618 Görüntüleme 0

GTA San Andreas İndir – Full Tek Link

GTA San Andreas İndir – Full Tek Link


Son hız oyun paylaşmaya devam ediyoruz arkadaşlar, sitemizde olmayan oyunları tek link olarak eklemeye çalışıyoruz. Daha önce sitemizde gta san andreas rip olarak paylaşmıştık şimdide full olarak paylaşıyoruz. Oyun çıktığı yıllarda gündem olmuştu çünkü oyun dünyası yeni yeni gelişmeye başlamıştı ve rockstar games 2005 yılında bu oyunu çıkardığı zaman zaten oyunu bekleyen hali hazırda bir kitlesi mevcuttu ve o yıllarda en çok satılan ve oynanan oyun olmayı başarmıştı şimdilerde aynı şeyleri söyleyemeyiz çünkü firma gta serisinin üzerine bayağı kattı ve yeni oyunları çıkardı ama gta san andreas halen daha oynanıyor ve modlanmaya geliştirilmeye en açık gta oyunlarından birisindir.

Hikayesini kısaca anlatayım sizlere ama önce gta san andreas indir, gta san andreas full indir gibi kelimeler ile geldiyseniz tam yerindesiniz bilginiz olsun.. Carl johnson uzun yıllardır ailesinden uzakta başka bir ülkede yaşamaktadır ama tekrar Los santosa dönmelidir nedeni ise annesi vefat etmiştir yaşadığı şehiri özleyen carl 5 yıl aradan sonra ilk defa döner fakat döndüğünde onu farklı olaylar beklemektedir havalimanından onu direk polisler alır çeteler ile işbirliği içinde olan polisler Tenpenny ve Pulaski.

Ailesenin grove street sokağının diğer çeteler tarafından tehlikede olduğunu gören carl abisi ile birlikte tekrardan şehrin bir numaraları çetesi olmak için mücadele verirler ve sonunda olurlar. Arkadaşlar oyunun bence grafik kalitesi çıktığı yıllara göre oldukça iyi ve başarılı 2005 yapım bir oyundan çokta bir şey beklememeniz gerekiyor açıkçası güzel oyun halen daha oynamadıysanız bence oynamalısınız iyi eğlenceler iyi oyunlar..


MİNİMUM:
İşlemci: Pentium 3 1 GHz veya AMD Athlon
Gerekli Boş Alan: 4 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 3 64 MB
RAM: 256 MB
Ekstra: Direct X 9
İşletim Sistemi: Windows 2000 veya XP

ÖNERİLEN:
İşlemci: Pentium 4 veya AMD Athlon XP
Gerekli Boş Alan: 5 GB
Ekran Kartı: GeForce 6 128 MB
RAM: 1 GB
İşletim Sistemi: Windows 2000 veya XP
Ekstra: Direct X 9


RAR ŞİFRESİ: www.oyunarsivi.net
FULL İNDİR
3.94 GB
TORRENT İNDİR 3.94 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll Up